A 19. században rengeteg közösségi kert létezett, melyek mindenki előtt nyitva álltak. Ezek a kertek mára sajnos megsemmisültek, területüket leaszfaltozták vagy parkolónak használják.
Tartsatok velünk Pesten innen, Budán túl podcastünk következő epizódjában, és merüljetek el a Károlyi-kert történetében és a Magyar utca pajzán világában!
Az idén 150. születésnapját ünneplő Budapest minden hónapban megajándékozza egy lakóját. Októberben egy igazán zöld születésnapi álom válhatott valóra, ami ráadásul egy lakóközösségért született.