Június 10-én ünnepeljük a szecesszió világnapját, ebből az alkalomból tesztelhetitek tudásotokat, hogy mennyire vagytok otthon az egyik „legcifrább” építészeti mozgalomban.
A Kopaszi-gát szomszédságában formálódó projekt célja, hogy a két ikonikus épület és a közöttük lévő udvar fokozatos újrahasznosításával nyitott, közösségi tér jöjjön létre.