A színész még két videót itt hagyott búcsúzóul, mielőtt elhagyta a fővárost, az egyiken megint a magasba mászik.

Bár Will Smith már elhagyta Budapestet, de még mindig ellát minket fővárosi tartalmakkal, ugyanis két videó is született, ami Budapesthez köthető, megnézte a Frida Kahlo-kiállítást a Nemzeti Galériában, és megnézte a felújítás alatt álló Magyar Állami Operaházban zajló munkálatokat is, és több embert ijesztgetett. Ezt a videót egyébként még májusban vették fel, amikor mi is megírtuk, hogy a tetőn pózoló színész posztja alá számos olyan komment érkezett, hogy akik még nem jártak nálunk, azok akár Will fotójának hatására (is) felkeresnék Budapestet.

?utm_source=ig_web_copy_link

A 49 éves Smith több héten át forgatta Ang Lee Oscar-díjas rendezővel a Gemini Man című akció sci-fit. A színész most Youtube-csatornáján osztotta meg látogatását a felújítás alatt álló Operaházban, amiben barátja, a képzőművész és dizájner Scot Sardinha és az Opera sajtósa is áldozatul esett egy-egy csínynek. Az Operába menet próbálták magyarul kimondatni vele az intézmény nevét – több-kevesebb sikerrel, ezután pedig kimászott is a tetőre, ahonnan belátta szinte az egész belvárost.

Legyetek ott első városi piknikünkön!

Gyertek, és töltsünk el egy vidám napsütéses tavaszi napot együtt a városligeti fák lombjai között május 1-jén, ahol day-time piknik, workshopok, sok szuper food truck és dizájnvásár is vár mindenkit.

Ünnepeljük együtt a tavaszt, a találkozásokat és azt a pezsgést, amiért annyira szeretjük Budapestet!

hirdetés