Kristofer Hivju az első magyar Michelin-csillagot megszerző Costesben járt, ahol az étterem személyzetével egy közös fotót is készített.

A norvég színész a széles közönség számára a Trónok harca HBO-s adaptációjából vált igazán ismertté, amelyben Óriásvész Tormundot alakította, de láthattuk őt egy másik fantasy sorozatban, a Vajákban is a közelmúltban, Nivellen szerepében. 

Arról egyelőre nem tudni részleteket, hogy Kristofer Hivju forgatás miatt érkezett Budapestre vagy szimplán magánúton van éppen, mindenesetre az bizonyos, hogy kipróbálta az első magyar Michelin-csillagos éttermet, a Costest. Minderről az étterem séfje, Rácz Jenő tett ki egy Instagram-storyt február 19-én, majd az étterem is posztolta a közös képet.

A Trónok harca rajongói számára nem csak Hivju budapesti felbukkanása lehet érdekes, nemrégiben Emilia Clarke egy újlipótvárosi körmösnél fordult meg.

(Borítókép: Helen Sloan - HBO)

Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!

Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.

Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!

hirdetés

Címkék