A hírt Karácsony Gergely főpolgármester jelentette be a közösségi médiában. Ezzel véget ér a kék metró vonalán élők közlekedési kálváriája.

Az M3-as metró felújítása öt és fél évig tartott, és 2023. május 22-én végre befejeződnek a munkálatok. Már egy ideje majdnem teljes vonalon jár a kék metró, a Nagyvárad téri és a Lehel téri megállók vannak már csak lezárva, illetve hétvégén még pótlóbuszok járnak. Május 22-től azonban végre újra teljes hosszában utazhatunk az M3-as metrón, és nemcsak hétköznap, de hétvégén is. 

Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!

Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.

Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!

hirdetés

Címkék