A Sziget (valamint a VOLT és a Balaton Sound fesztiválok) szervezői tegnap éjjel Facebookon és Instagramon végre megszólaltak annak kapcsán, hogy mi lesz idén a koronavírus-járvány miatt. Meg lesznek-e tartva a fesztiváljaik, vagy sem. A Sziget elméletileg 5 hónap múlva, augusztus 5. és 11. között kerül megrendezésre, a szervezők pedig ugyanúgy dolgoznak, mintha minden a normális kerékvágásban haladna és nem lenne épp járvány. Természetesen amint rosszabbra fordulnak a dolgok, és ez érinteni fogja a nyári hónapokat is, azonnal lefújják a fesztiválokat, és visszatérítik a belépők árát is. Reméljük, erre azért nem fog sor kerülni.
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
