A közösségi médiában közzétett posztjuk szerint a tulajdonosok megválnának az Etele úton található üzlethelyiségtől, valamint a Lemérem mögött álló cégtől is.

Élelmiszereket, tisztítószereket, kozmetikumokat, higiéniai és textilkiegészítőket lehet kapni a XI. kerületi csomagolásmentes boltban, a Leméremben. Ezeken kívül üveges (szószok, szörpök, lekvárok, magkrémek) és papírba csomagolt termékeket is árusítanak. A koncepció lényege, hogy a vásárlók hozzák magukkal a saját tárolóikat, és azokba töltik újra az adalékanyag-mentes termékeket. Kérdés, hogy meddig, az üzlet tulajdonosa ugyanis a Lemérem közösségimédia-felületén fordult a vásárlóihoz, méghozzá azzal, hogy a következő üzemeltetőt keresi.

Átadnák a lehetőséget

Sokszor, sok helyen elmondtuk, hogy ez nekünk nem elsősorban egy üzleti vállalkozás, hanem egy misszió, társadalmi felelősségvállalás. Nos, úgy érzem, ez most elérte a maximumát. Nem tudjuk tovább önkéntes alapon üzemeltetni a boltot. Amit tudtunk, megtettünk. Úgy gondolom, lenne még benne potenciál, de a mi kereteink végesek. Hátha van olyan, aki ügyesebben tudná folytatni üzletileg, mint Mi. Így átadnánk a lehetőséget

– olvasható a Lemérem oldalán.

A Facebookon közzétett bejegyzés szerint az üzlet mögött álló cég eladó, az üzlethelyiséget pedig átadnák.

(Borítókép: Almási Csaba)

Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!

Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.

Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!

hirdetés

Címkék