A dél-afrikai Cape Townból származó formáció már többször bizonyította Budapesten, hogy ahol ők megjelennek, ott garantált az őrület, a buli és az extrém show. Ninja és ¥o-Landieddig olyan slágereket tett le az asztalra, mint az I Fink U Freeky, a Baby’s On Fire, az Ugly Boy vagy éppen a legutóbbi, Pokémon című daluk.
Munkásságukat több millió rajongó követi 183 országban, eszement klipjeiken pedig többmilliárdnyi megtekintés található. A csapat a zef ellenkultúra zászlósa, saját kiadójukat is Zef Recordznak keresztelték, és tavaly kiadott dokumentumfilmjük is a ZEF – The Story of Die Antwoord címet viseli.
A zenekar 2024-ben, 5 év után indult ismét turnéra, a visszatérés pedig olyan jól sikerült, hogy tavaly három koncertkörutat is lenyomtak a világ különféle pontjain – köztük Budapesten is –, most pedig 2018 után ismét a Budapest Parkot veszik be dübörgő ütemeikkel június 18-án.
A jegyeket itt éritek el.
(Borítókép: Paul Gilpin)
Legyetek ott első városi piknikünkön!
Gyertek, és töltsünk el egy vidám napsütéses tavaszi napot együtt a városligeti fák lombjai között május 1-jén, ahol day-time piknik, workshopok, sok szuper food truck és dizájnvásár is vár mindenkit.
Ünnepeljük együtt a tavaszt, a találkozásokat és azt a pezsgést, amiért annyira szeretjük Budapestet!
hirdetés
