A Mátrix sztárja februárban járt már a fővárosban, egy TikTokker pedig ezúttal a Gresham-palotában szúrta ki a jelenleg Ruben Östlunddal, Budapesten forgató színészt, de egy Síp utcai étteremben is megfordult.

Amint arról korábban mi is beszámoltunk, A szomorúság háromszöge és a Négyzet kétszeres cannes-i nagydíjas rendezője, Ruben Östlund február elején érkezett Budapestre. Új filmje 70 napon át forog a tervek szerint, úgyhogy májusig vele, illetve a The Entertainment System Is Down című mozi főszereplőivel is összefuthatunk a városban, többek között Keanu Reeves is nálunk tartózkodik éppen. A Street Kitchen szúrta ki, hogy a színész megfordult a budapesti Casa Mexa nevű mexikói helyen is, ahol egy közös fotó is készült vele.

A svéd–német–francia koprodukcióban készülő filmben szerepel még Kirsten Dunst, Daniel Brühl, Samantha Morton, Tobias Menzies. Reeves-et nemrég egyébként a Four Seasons Hotelben is levideózta valaki.

Daniel Brühl ramene

Ugyancsak az Östlund-film munkálatai miatt bukkant fel Budapesten a Good bye, Lenin! sztárja, Daniel Brühl is, aki a 101Neóba ugrott be egy ramenre.

(Borítókép: Christian Petersen - Getty Images)

Címkék