A mindig jó hangulatú koncertjeiről ismert énekes új, The Afterlove elnevezésű turnéjával tér vissza a magyar fővárosba.

James Blunt négy évvel ezelőtt adott utoljára nálunk koncertet, és most visszatér Budapestre, május 8-i koncertjének a Budapest Aréna ad majd otthont. Legújabb albuma The Afterlove címmel tavasszal jelent meg, az elmúlt hónapokban pedig Robin Schultz szerzeményével, az OK című dallal hallható folyamatosan a rádiókban.

Blunt - eredeti nevén James Hillier Blount - már  háromévesen furulyázni, ötévesen hegedülni, hétévesen zongorázni tanult, majd 14 évesen vásárolta első gitárját, amin dalokat kezdett írni. Harmadik kislemezével, a You’re Beautifullal futott be, ezt további négy album és négy listavezető sláger, öt Grammy jelölés, közel 20 millió eladott lemez, 40 millió dalletöltés követte világszerte.

Jegyek december 1-én 9 órától kaphatók itt és a itt.

Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!

Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.

Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!

hirdetés