Szeretjük azokat a pontokat, melyeket nem lehet eltéveszteni, és amelyek előtt találkozhatunk, várakozhatunk, és esetleg még fotózkodhatunk is. Gondoljunk például a Sziget Fesztiválon felállított nagy Budapest feliratra. Most egy ehhez hasonlót helyeztek el a belvárosban, amely azon kívül, hogy dekoratív, egyéb funkciókkal is bővült. A tegnapi Turizmus VIlágnapja alkalmából bemutatkozott a #helloHungary elnevezésű installáció. Az Erzsébet téren elhelyezett újszerű, multifunkcionális tájékozódási- és élménymegosztó pont a Budapesten élőket és az idelátogató turistákat fogja majd szolgálni, jelképezve egyúttal az ügynökség digitális innováció iránti elkötelezettségét is.
A #helloHungary-élménypont érintőképernyőit pedig arra használhatjuk, hogy innovatív módon turisztikai információkhoz jussunk. A frissen szerzett benyomásainkat az ingyenes WiFi szolgáltatásnak köszönhetően azonnal meg is oszthatjuk. A digitális élménypont a belváros új attrakciójaként előreláthatólag az év végéig elérhető és a tervek szerint folyamatosan új szolgáltatásokkal bővül majd.
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
