augusztus 6., 10:29
Igazi zsugorított emberfejet is láthatunk az egyik legizgalmasabb Budapest-közeli múzeumban
A bőséges kiállítási anyagot a szabadulószobák módszereit alkalmazva ismerhetjük meg.
A bőséges kiállítási anyagot a szabadulószobák módszereit alkalmazva ismerhetjük meg.
A Kis növényhatározó és a Búvár Zsebkönyvek illusztrátora, Csapody Vera pályája és botanikai munkássága rendkívüli. Első női fizikusunk is egyben.
Télre több könyvtár is bezárt országszerte, a CEU négyszáz olvasó befogadására képes, ötemeletes könyvtára ellenben várja az olvasni vágyókat.
A II. József által 1787-ben alapított Állatgyógyászati Tanszék mára nemzetközileg is elismert egyetemmé vált, ahová a világ minden tájáról érkeznek hallgatók.
A Csodák Palotája joggal nevezhetne a Budapest egyik legszórakoztatóbb létesítménye címre, ahol a Richter Gedeon Laborban például valódi tudósnak érezhetik magukat kicsik és nagyok egyaránt.
Annyira izgalmas az idei Kutatók Éjszakája, hogy legszívesebben az összes programon részt vennénk, de hogy megkönnyítsük a dolgotokat, kiválogattunk nektek 7 programot, amire mindenképp menjetek el!
Február 15-én nyitott és egész évben, az év minden napján nyitva tart a Millenáris Parkban az Álmok Álmodói 20 című kiállítás, ami a legnagyobb magyar koponyák előtt tiszteleg.
A klímaváltozáson és a természetvédelmen túl az analógmániáról, az űrkutatásról és a nyelvtanulásról is izgalmas előadásokat hallgathattok meg szeptember 9-én és 10-én a Brain Baron.