2023. január 21-től fizetős lesz a parkolás a Normafánál, az Eötvös út és a Hegyhát út találkozásánál lévő aszfaltos parkolóban hétvégén és munkaszüneti napokon.

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest
Hétvégén és munkaszüneti napokon fizetős lesz a parkolás a Normafánál
A CBA mellett lévő aszfaltos parkolóban hétvégén és munkaszüneti napokon 8 és 20 óra között fizetős lesz a parkolás, amiért a zöld rendszámmal rendelkező gépkocsik és a motorkerékpárok után is fizetni kell. A parkolás díja 400 Ft / óra, a XII. kerületi állandó lakcímmel vagy tartózkodási hellyel rendelkezők részére 3500 kg-nál kevesebb össztömegű gépjármű esetén a Hegyvidéki Önkormányzat 50% kedvezményt biztosít.
A mozgáskorlátozottak által vezetett, valamint az őket szállító járművekre kiadott, érvényes parkolási igazolás szabályos használata esetén a parkolás ingyenes.
Forrás: Hegyvidéki Önkormányzat
Folytatnád az olvasást? Szeretsz mindig képben lenni, érdekelnek a legújabb budapesti hírek, történetek? Iratkozz fel heti hírlevelünkre, az Insiderre, és legyél te a társaság iránytűje, ha éttermet, kirándulóhelyet vagy programot kerestek!