A plázák, mint a fogyasztás modern templomai itthon nem igazán jeleskednek a közösségi funkciók terén. Bár Nyugat-Európában már ismert a koncepció, Magyarországon ez lesz az első, bevásárlóközpontban kialakított, bizalmon alapuló közösségi könyvtár, ahol bárki leadhatja kiolvasott vagy megunt könyveit, és cserébe, ha talál valami kedvére valót a polcokon, nem csak helyben olvasgathatja, de haza is viheti. És a tervek szerint a bizalomkönyvtár a jövőben különböző ingyenes közösségépítő programoknak is helyet biztosítana.
A becsületkönyvtárat Nyáry Krisztián nyitja meg december 5-én 17 órakor, aki az első perctől kezdve az ötlet lelkes támogatója volt. A dedikálással egybekötött megnyitón kedvezményesen lesz kapható az író legújabb, „Írjál és Szeressél” című kötete és korábbi könyvei is, amikben a történelem ismert alakjainak emberibb, néhol botrányosabb arcát mutatja meg.
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
