Az EggMap egy apró stresszlabda, amelyre Budapest térképét festették fel. A Sátor Dénes tervezte, gumiból készült vízálló labdát könnyen magunkkal vihetjük a városi sétákra, hogy azok stresszmentesebbek legyenek, és ha ügyesen nyomjuk meg a tenyerünkben, akkor a keresett utcára, nevezetességre is "ránagyíthatunk”.
Egy éve már írtunk a tojás alakú várostérképről, és arról is, hogy beszámolunk, ha kereskedelmi forgalomba kerül a termék. Nos, a labdatérkép kampánya már elindult a Kickstarteren, ehhez találunk egy új promóvideót is, amit Budapesten forgattak, és ahol a labdával együtt bebarangolják a város főbb nevezetességeit. Ha pedig a cél már egyértelmű, tovább lehet passzolni a labdát. Az EggMapet szeretnék világszerte megismertetni és bemutatni, ebben most itt lehet őket támogatni.
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
