Keresés EN

4 órája

Gasztró

Az 1958-ban nyílt törzshely, ahol boldogan fröccsözött Puskás Öcsi, Farkas Bertalan és a MOM melósai is

Tóth Pál Soltvadkertről érkezett, és olyan vendéglátást teremtett a környéken, amit 1958 óta szeretnek.

Kövess minket Tiktokon is!

@welovebudapest.com