Június 29-én, szombaton, a Nemzetközi Duna Nap alkalmából egy napra szabadstranddá változott a Római-part egy szakasza. Tesztnapot rendezett ugyanis a Valyo Egyesület és a Fák a Rómain csapata. 1973 óta ez volt az első alkalom, hogy legálisan strandolhattunk Budapesten a Dunában. Kutyások, gyerekesek pancsoltak, SUP-oztak, grilleztek és egy DJ-pult is kitelepült. Az Óbudai önkormányzat nemrég egyébként arról határozott, hogy 2020-ban szeretne ezen a részen szabadstrandot létesíteni. Fotósunk a helyszínen járt és megörökítette a hangulatos eseményt.

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest

Fotó: Szabó Gábor - We Love Budapest
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
