A NA-NE Galéria 1990. június 24-én nyílt meg, egy olyan átmeneti pillanatban, amikor a régi művészeti struktúrák már szétestek, de az újak még nem épültek fel. Egy olyan pillanatban, amikor egy ideig minden lehetségesnek tűnt. A NA-NE ebben a szabad és bizonytalan időben működött, teret adva olyan művészeknek, akik a hivatalos intézményi keretek között nem állíthattak ki, esetleg – mivel tevékenységük a hatalom által „tiltott” kategóriába esett – munkáik csak illegálisan működő kiállítóterekben jelenhettek meg. A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem hallgatóinak kiállítása a megmaradt archív anyagok és emlékek alapján idézi fel a NA-NE esszenciáját és történetét az Eötvös10-ben. A tárlat július 15-ig látogatható.
(Borítókép: NA-NE Galéria)

Most előrendelheted
a We Love Budapest új könyvét!
Nagy hírünk van, nemsokára könyvünk jelenik meg! Nem kevesebbre vállalkoztunk a We Love Budapest újságíróiként, mint hogy megírjuk Budapest mind a 23 kerületének történetét.
A színes grafikákkal és fotókkal illusztrált könyvet itt most elő is rendelhetitek, hogy biztosan ne maradjatok le róla!
hirdetés