Ahol jó bringázni, ott jó élni! – ezzel a felkiáltással invitál biciklis felvonulásra április 22-én, a Föld napján a Magyar Kerékpárosklub. Idén azt szeretnék elérni, hogy a teljes felújítást követően dugómentes, átjárható legyen a Lánchíd.
A Hősök terétől kezdődik a felvonulás, de az útvonal végigbiciklizése mellett színes programok is várnak: helyi csoporthoz csatlakozva megtervezhetjük a saját bringás csillagtúránkat, az Alsó-nagyréten pedig piknik és zene vár bennünket, ha pihenni szeretnénk.
A csillagtúrákról és a kitelepülő food truckokról itt találtok bővebb infót.
Legyetek ott első városi piknikünkön!
Gyertek, és töltsünk el egy vidám napsütéses tavaszi napot együtt a városligeti fák lombjai között május 1-jén, ahol day-time piknik, workshopok, sok szuper food truck és dizájnvásár is vár mindenkit.
Ünnepeljük együtt a tavaszt, a találkozásokat és azt a pezsgést, amiért annyira szeretjük Budapestet!
hirdetés
