Az Etyek Sunset Fashion Show egy különleges nyári esemény Etyeken, ahol a divat, a design, a gasztronómia és a borvidéki naplemente hangulata találkozik. A program 16:00 és 22:00 között várja a látogatókat: a Gasztrosétányon Artisan Design vásár lesz, számos kiállítóval, az Etyek Vintage Gardenben pedig a Lucky Shepherd Designer Store pop-up vására mutatkozik be Gabo Szerencsés, Juhász Dóra, Lengyel Zsuzsi, Gera Noémi, Király Fanni, Rákóczy Kata és a Lampala Ringdesign (Karakó Zsana) részvételével.
Az este fénypontja a Rókusfalvy Birtoknál megrendezett divatbemutató lesz 19:00 és 20:00 között, ahol Merő Péter, Cakó Kinga, Pelso, Süel, Sifferdia és Kerényi Virág kreációi vonulnak fel, majd 20:00 és 22:00 között Soluna naplemente party zárja az estét. A rendezvény ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött.
(Borítókép: Etyek Sunset Fashion Show)
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
