A számos díjat elnyert, világszerte méltatott alkotásban valóság és képzelet csúszik össze egy szerelmes nő fejében. Márta, a negyvenéves idegsebész szerelmes lesz. Fényes amerikai karrierjét hátrahagyva visszatér Budapestre, hogy új életet kezdjen a férfival. Ám Márta hiába vár a Szabadság híd pesti hídfőjénél: a férfi nem jelenik meg a randevún. Márta kétségbeesetten a keresésére indul, de amikor rátalál, élete szerelme azt állítja: sohasem látta őt azelőtt.

A vetítést követően virtuális közönségtalálkozón is részt vehetünk, ahol a rendezővel, Horvát Lilivel és az egyik főszereplővel, Stork Natasával is beszélgethetünk. A közönségtalálkozót Kovács Gellért Filmszerész vezeti.

  • Főszereplők: Bodó Viktor, Stork Natasa, Lukáts Andor, Nagy Zsolt, Vilmányi Benett
  • Rendező: Horvát Lili
A 20 órai vetítésre valamennyi jegy elfogyott, a pótvetítésre ezen a linken vehettek jegyet! 

Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!

Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.

Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!

hirdetés

Címkék