A Margitszigeti Színház exkluzív ünnepi ajánlata
Ha élünk a Margitszigeti Színház 33%-os kedvezményt magába foglaló, egyedi lehetőségével, akkor 20 ezer forintot fizetünk, és 30 ezer forintért vásárolhatunk jegyet a 2026-os évad előadásaira. Sőt, az ajándékkártyán szereplő összeg felhasználását követően 20%-os kedvezményt kapunk a további jegyvásárlásokra is. A Margitszigeten évente közel 100 ezer néző részesül különleges atmoszférájú nyári színházi élményben. A 2026-os szezonban a Margitszigeti Színház egyedi adottságai – az 500 négyzetméteres színpad és a 3000 férőhelyes nézőtér – különleges atmoszférát teremtenek, amely a fellépők és a produkciók együttese révén az előadásokat és koncerteket a legkiemelkedőbbek közé emeli. A pazar kiállítású operák, klasszikus, jazz- és könnyűzenei koncertek, musicalek, balettelőadások és filmkoncertek bő választékából csemegézhetnek 2026-ban is a színház rajongói.
Prémium operaélmény a Margitszigeten
A 2026-os szezon operabemutatóiról egyértelműen elmondható, hogy olyan operák kerülnek bemutatásra, amelyek az operairodalom legkedveltebbjei, és nemzetközi szinten is érdeklődésre tartanak számot. A monumentális színpad adottságainak megfelelően a szcenírozott operákban közreműködő nagy kórusok és neves zenekarok, valamint kiválószólisták együttese teszi teljessé az operamesék zenei élményét. Ennek a jegyében készül a jövő nyáron négy új operaprodukció, amelyekre a nemzetközi színpadokon ismert és ünnepelt énekeseket szerződtetett a színház vezetése.
A Margitszigeti Színház új repertoárjában 4 operabemutató kapott helyet. A világ legjelentősebb operaházaiban rendszeresen fellépő kiváló külföldi és magyar művészeket láthatja a közönség a szezon bemutatóiban. Az új rendezésű Parasztbecsület/Bajjazzók, A trubadúr, valamint a tavalyi nagy sikerű Nabucco opera főszerepeiben a nemzetközi színpadok rendszeres és ünnepelt fellépői: Yusif Eyvazov, Marina Rebeka, Kutasi Judit, Adam Plachetka, Kálmándy Mihály, Boross Csilla, Nagy Gyula, Riccardo Gatto, Kele Brigitta, Barabás Zsuzsa, László Boldizsár, Vörös Szilvia lépnek színpadra – hogy csak néhányat említsünk azok közül, akik nyáron életre keltik az opera legdrámaibb, legszebb és legkatartikusabb pillanatait.
További világsztárok, nemzetközileg elismert hírességek is érkeznek
A jövő évi szezonban, ahogy minden évben, a színház világsztárokat is invitál Budapestre. Olyan ikonikus énekesek érkeznek, mint Mario Biondi és Kurt Elling, valamint világhírű együttesek, mint a New York-i Postmodern Jukebox vagy épp a London Community Gospel Choir. A tánc műfajában a legendás örmény táncegyüttes, a Berd Dance Ensemble lép majd fel, és bemutatják a Bűvös szerelem balettet a Ballet Español de la Comunidad de Madrid társulatával, mely előadás a Margitszigetről indul világ körüli turnéra.
A hazai legjobbak is színpadra lépnek
A nyár fontos ékköve lesz továbbá a hagyományosan megrendezésre kerülő Nyitókoncert a Nemzeti Filharmonikus Zenekarral, amelynek vendégei ezúttal Balázs János és Vadim Repin lesznek, de érkezik ismét a 100 Tagú Cigányzenekar és Szulák Andrea is egy-egy koncerttel. Radics Gigi, Serbán Attila és Szemenyei János pedig a QUEEN Symphony & Koncertshow-ban mutatják meg kiváló énektudásukat, illetve még más együttesek érkezése is várható!
Két nagy sikerű musical: az Anna Karenina és a Wonderland a nyári szezonban kizárólag a Margitszigeti Színházban!
A Kocsák–Miklós-páros Anna Kareninájában az időutazás garantált! A klasszikus irodalom egyik legmegrendítőbb, legszeretettebb története kel életre Kocsák Tibor és Miklós Tibor nagyszabású musicaladaptációjában. A darab a női erő, a szenvedély és a végzetes szerelem történetét kelti életre. Főbb szerepekben: Széles Flóra / Mózes Anita, MillerZoltán / Nagy Balázs, Kocsis Dénes / Vaszkó Bence, Nemes Tibor / Hajdu Tibor, Nagy Alma Virág / Buvári Lilla.
A Broadway-sikerszerző Frank Wildhorn Wonderland musicalében átléphetünk a fantázia és futurisztikus látványvilág izgalmas határán! Wildhorn zenéjével a Wonderland soha nem látott modern köntösben meséli újra az Alice Csodaországban történetét, zenés színpadi változatban. Elképesztő vizuális világ, látványos díszletek és jelmezek, hazai sztárok és a darab első magyarországi bemutatója a Margitsziget különleges nagyszínpadán!
Érdemes vissza-visszatérni a weboldalukra, hiszen folyamatosan kerülnek fel további programok is.
További információ és vásárlás itt.
(Borítókép: Éder Vera – Margitszigeti Színház)
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
