A SAPI április 1-jén, a Telepen mutatta be legújabb, DANU elnevezésű ékszerkollekcióját. Az új kollekció érdekessége, hogy Mannával közösen álmodták meg, így a tetoválóművész grafikái díszítik a gyűrűket és a nyakláncokat, ami pedig még izgalmasabb, hogy a Duna inspirálta őket.

Manna FTA és SAPI Jewelry kollaborációjából született ékszereket a Duna inspirálta. 

Manna FTA és SAPI Jewelry kollaborációjából született ékszereket a Duna inspirálta. 

A folyók áramlása, haladása olyan, mint az élet, folyton változik, mégis állandó. A két művész arra hívja fel a figyelmet, hogy álljunk meg kicsit, vegyük észre az apró részleteket, könnyedén, játékosan éljünk, megőrizve ezáltal gyermeki őszinteségünket.

A Duna pedig a grafikákon túl úgy is megjelenik, hogy valódi Duna-kavicsokból készültek a gyűrűk és a különböző, köveket formázó ékszerek, melyeket SAPI kivitelezett ezüstből, és Manna grafikáival váltak teljessé.

Legyetek ott első városi piknikünkön!

Gyertek, és töltsünk el egy vidám napsütéses tavaszi napot együtt a városligeti fák lombjai között május 1-jén, ahol day-time piknik, workshopok, sok szuper food truck és dizájnvásár is vár mindenkit.

Ünnepeljük együtt a tavaszt, a találkozásokat és azt a pezsgést, amiért annyira szeretjük Budapestet!

hirdetés

Címkék