Az ősz utolsó napjaihoz érkeztünk. Lassan eltűnnek a színes lombkoronák, egyre gyakrabban ébredünk fagyos, ködös reggelekre, a városban pedig elkezdődik az adventi várakozás. De mielőtt teljesen átgördülnénk a télbe, még összegyűjtöttük nektek a kedvenc emlékeinket az elmúlt hónapokból.

Bóklásztunk ezerszínű fák alatt, felfedeztünk izgalmas zeg-zugokat a városban, bruncholtunk, koktéloztunk, kézműveskedtünk, vintage kincsek között kutattunk, felmásztunk a Lánchídra, láttunk misztikus fényeket és veterán villamosokat, megnéztük Vaszary és El Greco remekműveit, de még Podmaniczky Frigyes Budapestjén is jártunk.

Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!

Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.

Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!

hirdetés

Címkék