Megszületett az Iránytű, a Turizmus Trend szaklap immár hagyományos kommunikációs versenyének végeredménye. Nagy büszkeséggel jelentjük be, hogy az idei évben a We Love Budapesté a legjobb weboldal!

Idén közel 50 pályamű került a Turizmus Trend szervezésében zajló Iránytű kommunikációs verseny zsűrije elé. A zsűrit Dudás Ildikó, a Kempinski Hotel Corvinus marketingmenedzsere, Román Balázs, a Kreatív online főszerkesztője, Garai Gábor grafikus, valamint Szántó Zoltán, a Turizmus Trend főszerkesztője alkotta.

A zsűri szavazatainak összesítése után a következő pályázók lettek a kategóriák nyertesei:WebEbben a kategóriában, azaz a weboldal vagy közösségi médiakampány címszó alatt kimagasló pontszámmal végzett az élen a Drycom kft. WeLoveBudapest.com honlapja. Utána a megosztott második helyen a Hotel Garden Kft. Lotus Bölcsőde című Facebook-kampánya, illetve a Bohem Art Hotel honlapja végzett a zsűri értékelése szerint. Harmadik helyezett lett szoros versenyben a Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdő Kft. Facebook-kampánya, valamint a Gyulai Turisztikai Nonprofit Kft. www.visitgyula.com weboldala.Eseménymarketing és POSA zsűri a Rush Reklámnak ítélte az elsőséget a Sofitel Hotel Budapest sokszínű és változatos lobbydekorációja miatt. Szintén magas pontszámmal, alig lemaradva az első helyezettől, második lett az ATRECTO Zrt. Horgászsport szakkiállítás és vásárra készített okostelefon-alkalmazása. Harmadik lett az Eurocom Kommunikációs Kft.-nek a miskolci Kocsonyafesztivállal kapcsolatos pályaműve.PrintA kiadványok kategóriájában a legjobbnak minősítette a zsűri a Balaton élmények ízben és vízben/Bor és wellness 2012 füzetet, amelyet a Magyar Turizmus Zrt. Balatoni Regionáis Marketing Igazgatósága készíttetett. Megosztott második helyezést ért el a Tensi Kft. Télen is a föld körül című katalógusa, illetve a Vista Gasztroutak című programfüzete. Megosztott harmadik helyet ítélt meg a bíráló bizottság a Hajdúszoboszlói Turisztikai Non-profit Kft. által nevezett Hajdúszoboszló: Érezd jól magad!, illetve a Felüdülés – Élménykínálat című kiadványoknak, a Chemol Travel 2012-es katalógusának, továbbá Miskolc város MiskolcOn című turisztikai magazinjának.Reklám/kampány

Megosztott első helyet ítélt oda a zsűri a reklámkampányok közül a Tensi Kft. „A világ második legjobb állása / Balázs utazik” című kampányának, valamint a Willy Fog Bt. Busójárásra készített anyagának. Második helyezett lett a Ciprusi Idegenforgalmi Hivatal „Ciprus a szívedben” című óriásplakát-kampánya.Nagyközönségi eredmények

• Eseménymarketing és POS
1. Szatmár-Beregi Szilvanapok - Az új pálinka ünnepe 2. Sofitel Szálloda Budapest lobby dekoráció
  • Print
1. Télen is a föld körül – Tensi 2. Fehérvár Travel - kulturális körutazások 3. Hajdúszoboszló: Érezd jól magad!, Felüdülés - Élménykínálat