Ha egy képzőművész és egy graffitis találkoznak, akkor abból nagyon látványos dolgok születhetnek. Hervé Lóránth Ervin Széchenyi István téren álló Reflexió nevű szobra erre a remek példa, amit a hétvégén kicsit újragondolt NikonOne néven ismert firkász. Ezek után valószínűleg még több szelfibotos árasztja el majd a Lánchíd előtti teret, ami teljesen érthető: a matt fekete-arany kombó egyszerre elegáns és szürreális.

Fotó: Juhász Norbert - We Love Budapest

Fotó: Juhász Norbert - We Love Budapest

Fotó: Juhász Norbert - We Love Budapest

Fotó: Juhász Norbert - We Love Budapest

Fotó: Juhász Norbert - We Love Budapest

Fotó: Juhász Norbert - We Love Budapest

Fotó: Juhász Norbert - We Love Budapest
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
