Szeptember 14-én, szombaton egy egész napos programsorozattal készül a Magyar Jazz Szövetség és a Zene Háza: a Magyar Jazz Ünnepén lesznek ingyenes szabadtéri koncertek, könyvbemutató, díjátadó és esti koncertek is, amire kombinált bérletet is válthatunk.
A szabadtéri színpadon fellép a Nart Orchestra, a Bohém Ragtime Jazz Band és a Kovász, az előadóteremben Szántó T. Gábor Gonda Jánosról szóló könyvét mutatja be, az esti koncertek előtt pedig sor kerül a Magyar Jazz Ünnepe díjátadóra. A koncertteremben este 8-tól Szakcsi Lakatos Róbert Gyp-bop zenél, fél 10-től pedig a Tzumo Gypsy Dreams zárja az ünnepnapot.
(Borítókép: Magyar Zene Háza - Facebook)
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
