Július 5-én megnyílik a Yoféle Hely! A megnyitón lehet beszélgetni, nézelődni, ünnepelni, sőt megcsodálni Bajrami Netta fotósorozatát is. Szentendrén nyit ez a vintage és design butik, egy olyan helyen, ahol mindenki nagyon várta, hogy végre fiatalok is megmutathassák magukat. A Yoféle Helyen olyan tervezőktől és alkotóktól vásárolhatunk, akiktől Szentendrén máshol (még) nem. Ráadásul second hand részleggel is készülnek a 30-as, 40-es évekből (is)!
A megnyitóra érkezik egy fotókiállítás is, Bajrami Netta Fédra műveiből. Netta egy szociálisan érzékeny fotográfus, aki közel 6 éve fotóz olyan nőket, akik a társadalom peremére vannak szorítva, akár szellemi, akár testi adottságaik miatt. Képein például Down-szindrómás, végtaghiányos vagy egész testet beborító vitiligós csodanőket láthatunk. Netta célja az önelfogadás, az integritás és az önazonosság erősítése sallangmentes képein keresztül.
(Fotó: Yoféle Hely - Facebook)
Megjelent első bookazine-unk, ne maradj le róla!
Már 15 éve lélegzünk összhangban a fővárossal. Jubileumi kiadványunkban mindent megtalálsz, ami magazinunk és eddigi munkánk esszenciája. Gasztronómia, kultúra, városi legendák és Budapest arcai, interjúk, történetek és a legjobb helyek – úgy, ahogyan mi látjuk a fővárost.
Rendeld meg itt vagy keresd a nagyobb könyvesboltokban!
hirdetés
