A szombat egyben piacnap is, és a Czakó Termelői Piaczon minden hétvégén vár valami különlegesség. Február 22-én a „piaczozók” egyik kedvenc programja árulkodik a tavasz közeledtéről: magyar tulipánvásár lesz, a szebbnél szebb, tartós tulipánok egyenesen Makóról érkeznek, csokorba kötve.

A jól ismert, kiváló termelők, finom kávé és péksütemények mellett ismét frissen készül a pelmenyi – egy hagyományos, szláv eredetű töltött tésztaféleség. Ezúttal nyolc különböző ízben kóstolhatjuk meg, sőt, fagyasztva is hazavihetjük, hogy otthon mindössze 10 perc alatt egy kiadós ebédet vagy vacsorát varázsoljunk belőle.

(Borítókép: Getty Images Hungary)

Asztalnál a város – We Love Kuponhét Augusztus 20. és szeptember 6. között!

Első kuponhetünk keretében kuponoldalunk bemutatásával különleges kedvezményekben és ajánlatokban részesülhettek, ezzel szeretnénk meghálálni, hogy olvastok minket. A résztvevő helyek között találtok jól ismert budapesti klasszikusokat, de izgalmas újhullámos éttermeket, pékségeket, bisztrókat, pizzériákat és bárokat is.

Részleteket ezen a linket találtok, felfedezésre fel!

hirdetés

Címkék